POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020 – ŚCIĄGA DLA ROLNIKA

Powszechny Spis Rolny 2020 jest realizowany w trudnym okresie pandemii,dlatego też zależy nam bardzo na tym, by jak najwięcej osób spisałosię przez Internet lub telefon.

Urząd Statystyczny w Lublinie nie dysponuje numerami telefonów dowszystkich użytkowników gospodarstw rolnych w naszym województwie.

Dlatego też prosimy, żeby użytkownicy gospodarstw rolnych, którejeszcze nie zostały spisane,udostępnili nam swój numer telefonu dotego celu.

Numer telefonu można przekazać do Urzędu Statystycznego w Lublinie na kilka sposobów:

 

 1.        mailem na adres RolnyLublin@stat.gov.pl - podając numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS oraz swój numer telefonu,

 2.        SMS-em na numer 571506060 - ze swojego telefonu, podając numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS.

 

Adres e-mail i nr telefonu są również na stronie US Lublin:

https://lublin.stat.gov.pl/aktualnosci/numer-telefonu-i-e-mail-do-urzedu-statystycznego-w-lublinie-spis-rolny-2020-,180,1.html

 

Mogą Państwo również podać swój numer telefonu pracownikom Gminnego Biura Spisowego w swoim urzędzie gminy, którzy przekażą go odpowiedniemu rachmistrzowi spisowemu, żeby mógł się z Państwem skontaktować i umówić na spotkanie lub przeprowadzić spisprzez telefon.

strona główna
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.Kliknij tutaj »

Kontakt

Urząd Gminy Nielisz
Nielisz 279, 22-413 Nielisz
e-mail: sekretariat@nielisz.pl
Tel: 84 631 27 27, 84 631 27 39
Fax: 84 631 27 15

Polub nas

Projekt i wykonanie : Freeline.
2019 © Gmina Nielisz
Scroll top