Kwatera agroturystyczna „Zielony Zakątek”

Zapraszamy Was do naszego domu – „Zielonego Zakątka” zlokalizowanego w roztoczańskiej miejscowości Nawóz, w sąsiedztwie największego akwenu wodnego lubelszczyzny – zalewu w Nieliszu. Agroturystyką zajmujemy się już od kilku lat. Z dużym zaangażowaniem dbamy o smaczne jedzenie i miłą atmosferę. Przygotowaliśmy dla Was pokoje – słoneczne i ciepłe, z łazienkami. Oferujemy Wam całoroczny wypoczynek na Roztoczu.

Nasz dom położony jest w ładnym i spokojnym miejscu, pełnym zieleni. Jest to doskonała okolica dla miłośników wędkowania, grzybobrania, spacerów
i sportów wodnych, jak również dla ludzi którzy szukają relaksu i wypoczynku, z dala od zgiełku i szybkiego tempa życia.

Na życzenie gości (za dodatkową opłatą) oferujemy również pyszne domowe jedzenie, przygotowywane ze zdrowych, wiejskich produktów, a także tych, prosto z naszego ogrodu.


Galeria
strona główna
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.Kliknij tutaj »

Kontakt

Urząd Gminy Nielisz
Nielisz 279, 22-413 Nielisz
e-mail: sekretariat@nielisz.pl
Tel: 84 631 27 27, 84 631 27 39
Fax: 84 631 27 15

Polub nas

Projekt i wykonanie : Freeline.
2019 © Gmina Nielisz
Scroll top