KOMUNIKAT

W związku z zapytaniami Gmin oraz Mieszkańców kontaktujących się z biurem projektu w zakresie otrzymywanych smsów przez uczestników projektu  „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego ”  informujemy, że na zlecenie Oddziału Regionalne Biuro Projektu „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego ” Departament Środowiska i Zasobów Naturalnych - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie przeprowadzamy badanie ankietowe uczestników projektu - właścicieli nieruchomości, z których w ramach projektu usunięto wyroby zawierające azbest. Wykonawcą badania jest firma Piotr Fuchs Smart Research, ul. Wojskowa 5/73, 60-792 Poznań.

Prosimy wszystkich uczestników projektu o wypełnienie krótkiej ankiety znajdującej się pod linkiem  https://www.webankieta.pl/ankieta/769614/azbest-lubelskie.html 

Ponadto Wykonawca będzie kontaktował się z uczestnikami projektu poprzez wysyłkę SMS z zaproszeniem do wypełnienia ankiety i linkiem do niej.

 

Oddział Regionalne Biuro Projektu

„System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”

Departament Środowiska i Zasobów Naturalnych

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

strona główna
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.Kliknij tutaj »

Kontakt

Urząd Gminy Nielisz
Nielisz 279, 22-413 Nielisz
e-mail: sekretariat@nielisz.pl
Tel: 84 631 27 27, 84 631 27 39
Fax: 84 631 27 15

Polub nas

Projekt i wykonanie : Freeline.
2019 © Gmina Nielisz
Scroll top