EKO DOMY NIELISZ- wypoczynek naturalnie na poziomie

Domy nad zalewem Nielisz, z własną linią brzegową, pomostem i altaną z grillem.

 

 

 

 

Domy z bali nad zalewem Nielisz, z własną linią brzegową, pomostem i altaną z grillem. Usytuowane bezpośrednio nad zalewem zapewnią prywatność, spokój i naturalny luksus. Są idealnym miejscem do odpoczynku nad wodą i uprawiania sportów wodnych na pobliskiej plaży. Stanowią dogodny punkt wyjściowy do zwiedzania Roztocza, Roztoczańskiego Parku Narodowego oraz miast historycznie związanych z Ordynacją Zamojskich t.j. Zamościa, Zwierzyńca, Szczebrzeszyna.

Eko Domy zbudowane są z drewna świerkowego oraz kamienia, a wykończone zostały naturalnymi olejami w harmonii z naturą i komfortem dla gości. Każdy z domów ma powierzchnię ok. 65m2 z dodatkowym przestronnym tarasem, zapewniając miejsce dla max 6 osób. Do państwa dyspozycji znajdują się trzy oddzielne sypialnie dwuosobowe, z podwójnymi łóżkami, dwie łazienki, pokój dzienny z kominkiem, całość dopełnia w pełni wyposażona wygodna kuchnia. Altana z grillem umożliwia spędzanie wieczorów na łonie natury, niezależnie od pogody. Działka, na której znajdują się Eko Domy ma powierzchnię ok 4000m2, jest ogrodzona i otulona bujną roślinnością, tworzącą korzystny mikroklimat.

 


Galeria
strona główna
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.Kliknij tutaj »

Kontakt

Urząd Gminy Nielisz
Nielisz 279, 22-413 Nielisz
e-mail: sekretariat@nielisz.pl
Tel: 84 631 27 27, 84 631 27 39
Fax: 84 631 27 15

Polub nas

Projekt i wykonanie : Freeline.
2019 © Gmina Nielisz
Scroll top