Dofinansowanie usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Urząd Gminy Nielisz informuje, że Gmina Nielisz zamierza wystąpić do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z wnioskiem o dofinansowanie zadania „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

 

W związku z powyższym, rolnicy z terenu Gminy Nielisz, zainteresowani usunięciem odpadów pochodzących z działalności rolniczej, takich jak: folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, mogą składać informację do Urzędu Gminy Nielisz, w terminie do 29.11.2019r. pok 6 (druk do pobrania w Urzędzie Gminy Nielisz).

 

W przypadku otrzymania dofinansowania Gmina Nielisz ogłosi przetarg i ustali zasady zbierania , transportu i zagospodarowania w/w odpadów pochodzących z działalności rolniczej. Wówczas rolnicy będą mogli składać wnioski o dofinansowanie.

Dofinansowanie do 1 tony odpadów wynosi 500 zł. Różnicę pomiędzy ceną z przetargu a dofinansowaniem pokrywa rolnik.

 

Powyższe dane są niezbędne do przygotowania wniosku o dotację.

strona główna
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.Kliknij tutaj »

Kontakt

Urząd Gminy Nielisz
Nielisz 279, 22-413 Nielisz
e-mail: sekretariat@nielisz.pl
Tel: 84 631 27 27, 84 631 27 39
Fax: 84 631 27 15

Polub nas

Projekt i wykonanie : Freeline.
2019 © Gmina Nielisz
Scroll top