Budowa altany wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Nawóz

Budowa altany wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Nawóz

 

Projekt realizowany w ramach poddziałania 19.2. „Wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

 

Wartość dofinansowania: 38 007,00 zł

Planowana całkowita wartość projektu wynosi: 59 730,65 zł

Rzeczywista całkowita wartość zrealizowanego projektu wynosi: 57 933.00 zł

 

Celem operacji jest rozwijanie turystyki i rekreacji oraz wzbogacenie oferty turystycznej poprzez budowę altany i zagospodarowanie terenu w miejscowości Nawóz co przyczyni się do aktywizacji i integracji społeczności lokalnej, aktywnego spędzania wolnego czasu, promocji obszarów wiejskich.

 

Przedmiotem inwestycji jest budowa wolnostojącej altany wraz z infrastrukturą towarzyszącą, usytuowanej na działce nr ewid. 625 położonej w miejscowości Nawóz, Gmina Nielisz. Planowana do realizacji operacja obejmuje zagospodarowanie części działki w postaci budowy altany z małą architekturą: grillem ogrodowym, stołem, ławkami, koszami na śmieci, stojakiem na rowery, oświetleniem solarnym. Zagospodarowanie obejmuje również utwardzenie terenu.

 

 


Galeria
strona główna
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki.Kliknij tutaj »

Kontakt

Urząd Gminy Nielisz
Nielisz 279, 22-413 Nielisz
e-mail: sekretariat@nielisz.pl
Tel: 84 631 27 27, 84 631 27 39
Fax: 84 631 27 15

Polub nas

Projekt i wykonanie : Freeline.
2019 © Gmina Nielisz
Scroll top