97 rocznica odzyskania niepodległości

Rozkład jazdy autobusów

nielisz1

Czyste powietrze

czyste

Linki Gminy Nielisz

ldg
 
logo

Delta Nielisz
delta

 


bpgm

 

Parafia Złojec:
zlojeckosciol

11 listopada 2015 43 20151117 145823071811 listopada świętowaliśmy 97 rocznicę odzyskania niepodległości

Z roku na rok coraz więcej mieszkańców naszej gminy odpowiada na zaproszenie władz i swoją obecnością świadczy o rosnącym poczuciu patriotyzmu oraz przekonaniu we wspólną historię.

 

 

O tym jak ważna jest pamięć o minionym czasie i przeszłych wydarzeniach, mówił także ks. proboszcz Dariusz Soniak. Nie można myśleć o przyszłości, nie znając przeszłości – brzmiały słowa homilii, wygłoszonej podczas uroczystej Mszy św. sprawowanej za ojczyznę.

Wagę historycznych wydarzeń przypomniały również dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Króla w Nieliszu, podczas pięknego programu słowno-muzycznego. W oprawie artystycznej święta udział wzięła także działająca przy GOK Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz Gminny Chór Seniorów. Na zakończenie program uroczystości wypełniło uroczyste złożenie wieńców pod pomnikiem ofiar II wojny światowej.

Istotę uroczystości podkreśliła obecność pocztów sztandarowych i delegacji różnych instytucji, związków i stowarzyszeń. W obchodach udział wzięły władze gminne, środowiska kombatanckie, dzieci, młodzież oraz nauczyciele ze szkół podstawowych i gimnazjum, a także przedstawiciele straży pożarnych.

 

 

Dzięki zgodnej współpracy wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie uroczystości dziś możemy wspominać piękne obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej gminie.

Serdecznie dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom

                                                                         Agnieszka Zymon Dyrektor GOK w Nieliszu

Kamery na żywo

Plaża "Moczydło"

kam1

 

Sesja Rady Gminy Nielisz 

kam2

 Jeżeli obraz zatrzymuje sie należy zamknąć okno kamery i ponownie kliknąć na obrazek "Sesja Rady Gminy Nielisz" 

Linki

GMINA NIELISZ folder informacyjny

Information about the

Nielisz commune

folderm

Gminna Ewidencja Zabytków

zabytki

nielisz geo

spacer1

WOPR logo

W O P R

Zamość

marina

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki Cookie

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.

Polityka plików Cookie

1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego nielisz.pl stosuje się  tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego nielisz.pl. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

3. W ramach serwisu internetowego nielisz.pl możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym nielisz.pl z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego nielisz.pl, a następnie wykorzystywane przez współpracujących z serwisem reklamodawców, firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.

Jak wyłączyć pliki cookie w przeglądarce ?